• دانشجوگاه
  • دبیرستان
  • کنکور
  • کاردانی
  • کاردانی به کارشناسی
  • کارشناسی
  • کارشناسی ارشد
  • دکتری
  • اکانت ویژه

دانشگاه شریف

رئیس سابق دانشگاه صنعتی شریف گفت: دانشگاه شریف ارتقا خوبی داشته و شنیده شده رتبه اش در آخرین رتبه بندی تایمز به ۱۵۰ تا ۲۰۰ رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر رضا روستا آزاد در مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه صنعتی شریف که بعد از ظهر امروز با حضور عبدالحسین فریدون مشاور وزیر علوم برگزار شد، گفت: دوشنبه بعد از ظهر جلسه هیات رئیسه است و من این جلسه را جلسه هیات رئیسه می دانم چون قرار است جلسه تودیع و معارفه روز یکشنبه ۲۳ شهریور از ساعت ۹٫۳۰ تا ۱۱٫۳۰ در سالن جبار بن حیان برگزار شود.
وی ادامه داد: دکتر فریدون روز گذشته تماس گرفتند و اعلام کردند که دکتر فتوحی آمادگی قبول سمت را دارند و قرار است مراسم تودیع و معارفه امروز برگزار شود.
رئیس سابق دانشگاه صنعتی شریف افزود: در حال حاضر راهبری اصلی کشور بر پایه اقتصاد مقاومتی است و اقتصاد مقاومتی هم متکی بر علم و دانش است و در دنیای امروز به جز توجه به علم و دانش راه دیگری برای مدیریت افتخار آفرین کشور وجود ندارد که به نیازهای جامعه را پاسخ دهد.
وی افزود: بنابراین نقش دانشگاه بسیار مهم است دانشگاه شریف هم گل سرسبد دانشگاه ها است در رتبه بندی تایمز که ۴ الی ۵ سال گذشته اعلام شده بود جایگاه و رتبه دانشگاه ۲۵۰ بود که در رتبه بندی جدید تایمز که هنوز اعلام نشده وبراساس اخبار غیر رسمی شنیده شده دانشگاه ارتقا خوبی داشته و به ۱۵۰ تا ۲۰۰ رسیده است و این نشان می دهد دانشگاه مسیر خوبی را طی کرده است.
روستا آزاد افزود: خوشحالم که دکتر فتوحی این سمت را قبول کردند وی شخصیتی برجسته علمی داشته و از نظر شخصیتی نیز متدین و مذهبی هستند به وی خدا قوت می گوییم چون مسئولیت بزرگ و سنگینی را قبول کرده اند.
وی افزود: من لازم است دراینجا از تیم مدیریتی خود تشکر کنم و روز چهارشنبه با تیم مدیرتی خود جلسه ای خواهیم داشت تا هم تشکر کنیم و هم دکتر فتوحی برنامه های خود را ارایه کنند.

بازدید :
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function cystats_getPostVisitsByID() in /home3/daneshju/public_html/wp-content/themes/daneshju/single.php:29 Stack trace: #0 /home3/daneshju/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /home3/daneshju/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home3/daneshju...') #2 /home3/daneshju/public_html/index.php(17): require('/home3/daneshju...') #3 {main} thrown in /home3/daneshju/public_html/wp-content/themes/daneshju/single.php on line 29