توجه : برای استفاده کامل از امکانات سایت پیشنهاد میکنیم حتما در سایت ثبت نام کنید ورود / ثبت نام

بن کتاب دانشجویی سال 97

بدون دیدگاه 21 آوریل 2018

بن کتاب دانشجویی

.

بن خرید کتاب دانشجویی سال 1397

.

نمایشگاه کتاب تهران هر ساله در اوایل اردیبهشت ماه برگزار میشود و علاقمندان و کتاب و کتابخوانی را از سراسر ایران در یک نقطه جمع میکند.
امسال نیز بنابر رسم هر ساله سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار میشود که علاوه بر ناشران داخلی ، میزبان ناشران کتابهای خارجی نیز خواهد بود.
امسال نمایشگاه کتاب تهران در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار میشود. شعار امسال نمایشگاه « نه به کتاب نخواندن » است .
یکی از بخش های جذاب نمایشگاه برای دانشجویان و طلاب استفاده از بن کتاب می باشد که هر ساله مبلغی به هر یک از دانشجویان برای استفاده از تخفیف های نمایشگاه در نظر گرفته می شود.

.

بن خرید کتاب سال 97

.
امسال نیز برای بن خرید کتاب سامانه ای هوشمند در نظر گرفته شده است.
برای استفاده از آن شما کافی است به آدرس اینترنتی https://bon.tibf.ir/ مراجعه نمائید
توضیحات بسیار کاملی در این سایت نوشته شده است که با مطالعه آن و اجرای دستورالعمل می توانید از آن بهره مند شوید.

بن کتاب فقط به دانشجویان ایرانی اهدا می شود و اتباع خارجی نمی توانند بن خرید کتاب دریافت نمایند. همچنین امسال ثبت نام برای بن دانش آموزی انجام نمی شود. زمان ثبت نام برای بن دانشجویی از تاریخ 30 فروردین الی 2 اردیبهشت می باشد.

ثبت نام فقط از طریق همین سامانه انجام می شود. دریافت کارت های اعتباری خرید کتاب حتما باید توسط خود شخص تحویل گرفته شود. برای دریافت کارت ها می بایست به پیشخوان های شهرنت مراجعه شود و همراه داشتن کارت ملی ، شناسنامه یا هر گونه کارت شناسایی دیگری الزامی می باشد.

مبلغ کارت ها 100 هزار تومان می باشد که برای دریافت این مبلغ فقط از طریق کارت خوان های داخل غرفه های نمایشگاه قابل برداشت است و هر دانشجو فقط می تواند یک کارت دریافت نماید.

نظرات شما باعث خوشحالی ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت جیمر متشکل از یک تیم قوی از ورزشکاران می باشد که هدف ما ایجاد یک محیط برای تعامل هر چه بهتر ورزشکاران ، مربیان و باشگاه ها می باشد

طراحی شده توسط مهدی