• دانشجوگاه
  • دبیرستان
  • کنکور
  • کاردانی
  • کاردانی به کارشناسی
  • کارشناسی
  • کارشناسی ارشد
  • دکتری
  • اکانت ویژه

کنکور سال 94

زمان کنکور سال ۹۴ :

جزئیات برگزاری کنکور سراسری سال ۱۳۹۴

آزمون سراسری هر ساله در تیرماه برگزار می شود ولی آزمون سراسری ۴۵ به دلیل تقارن تیرماه ۹۴ با ماه مبارک رمضان در صبح و بعد از ظهر روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ خرداد ماه سال ۹۴ در ۵ گروه آموزشی برگزار می شود.

بر اساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش تمام دارندگان دیپلم نظام جدید اموزش متوسطه گروه های ازمایشی علوم ریاضی و فنی ، تجربی،انسانی،علوم و معارف  اسلامی که دیپلم نظام جدید خود را در سال های ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۳ اخذ کرده اند و امتحانات سال سوم آنها به صورت نهایی و سراسری برگزار شده است مشمول سوابق تحصیلی بوده و سوابق تحصیلی آنها حداکثر ۲۵ درصد با تاثیر قطعی در گزینش نهایی آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ اعمال خواهد شد.

برای هر یک از گروه های آزمایشی ۵ گانه (ریاضی،تجربی،انسانی ، هنر و زبان های خارجی) در یک مرحله برگزار می شود و داوطلبان در یک جلسه به سوالات عمومی و اختصاصی گروه خود پاسخ می دهند.

ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ ، ۱۹/۱۱/۹۳ لغایت ۲۸/۱۱/۹۳ می باشد.

زمان ویرایش اطلاعات ۱۹/۱۱/۹۳ لغایت ۲۸/۱۱/۹۳

توزیع اینترنتی کارت شرکت در آزمون و اعلام علاقمندی به رشته های متمرکز دارای شرایط خاص ۱۷ تا ۲۰ خرداد ماه ۹۴

با توجه به اینکه هر داوطلب برای شرکت در هر آزمون باید کارت ورود به جلسه آزمون مربوط را دریافت کند به همین دلیل کسانی که که متقاضی شرکت در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی هستند باید ۲ یا ۳ کارت خریداری کنند.

آزمون سال ۹۴ برای داوطلبان هر یک از گروه های پنج گانه در یک جلسه برگزار می شود که باید به سوالات عمومی و اختصاصی بصورت تستی پاسخ دهند.

کارت شرکت در آزمون ۱۷ خرداد سال ۱۳۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و آزمون نیز با توجه به وقوع ماه رمضان در روزهای ۲۱ و ۲۲ خرداد برگزار میگردد.

آزمون گروه علوم ریاضی و فنی و گروه علوم انسانی در صبح پنج شنبه مورخ ۲۱ خرداد ماه ، آزمون گروه هنر بعد از ظهر همان روز و آزمون گروه علوم تجربی صبح روز جمعه ۲۲ خرداد ماه و آزمون گروه زبان های خارجی بعدازظهر همان روز برگزار می شود.

زمان اعلام نتایج کنکور سال ۱۳۹۴ کلیک نمائید.

بازدید :
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function cystats_getPostVisitsByID() in /home3/daneshju/public_html/wp-content/themes/daneshju/single.php:29 Stack trace: #0 /home3/daneshju/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /home3/daneshju/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home3/daneshju...') #2 /home3/daneshju/public_html/index.php(17): require('/home3/daneshju...') #3 {main} thrown in /home3/daneshju/public_html/wp-content/themes/daneshju/single.php on line 29