• دانشجوگاه
  • دبیرستان
  • کنکور
  • کاردانی
  • کاردانی به کارشناسی
  • کارشناسی
  • کارشناسی ارشد
  • دکتری
  • اکانت ویژه

شرایط-معرفی به استاد

شرایط معرفی به استاد:

طبق تبصره ۲ ماده آئین نامه آموزشی ، شرایط استفاده از (معرفی به استاد) به شکل زیر است:
۱-دانشجو برای فراغت از تحصیل تنها یک درس باقیمانده داشته باشد.

۲-دانشجو یکی از شرایط زیر را دارا باشد:
در آخرین نیمسال در درس مورد نظر مردود شده باشد.

در مقطع بالاتر پذیرفته شده باشد.

درس مورد نظر در آن نیمسال ارائه نشده باشد.

سنوات تحصیلی دانشجو به اتمام رسیده باشد.

۳-استاد درس با اخذ درس دانشجو به شکل معرفی به استاد موافقت داشته باشد.برای استفاده از معرفی به استاد لازم است دانشجو با در دست داشتن فرم تطبیق تکمیل شده از طرف دانشکده درخواست خود را برای معرفی به استاد به دفتر مدیر کل آموزش ارائه کند.ضمنا مقرر شد در فرم معرفی به استاد حداکثر ۴ هفته پس از امضای معاون محترم آموزشی دانشکده استاد مربوطه نسبت به اعلام نمره اقدام نماید.

تبصره ۲ ماده ۱۱ آئین نامه آموزشی دوره های کاردانی ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته مصوب ۱۳۷۶:در صورتی که دانشجو برای فراغت از تحصیل تنها یک درس باقیمانده داشته باشد ، با نظر دانشگاه و تایید استاد مربوطه می تواند امتحان آن درس را در طول نیمسال از طریق معرفی به استاد بگذراند.

دروس عملی ، کارگاهی ، آزمایشگاهی ، کارآموزی،کارورزی و پروژه ، معرفی به استاد ندارند.

زمان اخذ امتحان(با نظر استاد و آموزش)به تناسب نیمسال تحصیلی در سیستم هر ماه(غیر از اردیبهشت،خرداد،مرداد،آذر و دی ماه)یا پایان ترم تعیین خواهد شد.

دانشجو در صورت عدم قبولی در امتحان درس یا دروس معرفی به استاد ، باید در نیمسال بعد با پرداخت شهریه ثابت و متغیر برابر مقررات مجددا آنرا اخذ نماید.

اگر با عدم مراجعه دانشجو ، بین ترم آخر و زمان دریافت معرفی به استاد فاصله بیفتد ، دانشجو در صورتی که از نظر سنوات تحصیل محدودیتی نداشته باشد ،  صرفا با دریافت مرخصی و پرداخت شهریه ثابت برای ترم های مذکور ، می تواند معرفی به استاد بگیرد در غیر این صورت ترک تحصیل محسوب می شود.

بازدید :
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function cystats_getPostVisitsByID() in /home3/daneshju/public_html/wp-content/themes/daneshju/single.php:29 Stack trace: #0 /home3/daneshju/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /home3/daneshju/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home3/daneshju...') #2 /home3/daneshju/public_html/index.php(17): require('/home3/daneshju...') #3 {main} thrown in /home3/daneshju/public_html/wp-content/themes/daneshju/single.php on line 29