• دانشجوگاه
  • دبیرستان
  • کنکور
  • کاردانی
  • کاردانی به کارشناسی
  • کارشناسی
  • کارشناسی ارشد
  • دکتری
  • اکانت ویژه

کارشناسی ارشد

مهلت ثبت نام ارشد:

مشاور عالی سازمان سنجش گفت : مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴ از ۱۷ آبان ماه آغاز می شود و تا روز یکشنبه ۲۵ آبان ماه پایان می پذیرد.

حسین توکلی پس از پایان روز یکشنبه خبر داد که مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد تا چهارشنبه ۲۸ آبان تمدید شده است و داوطلبین ثبت نام در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴ و بیستمین المپیاد علمی دانشجویی کشور لازم است با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه های منتشر شده سازمان سنجش نسبت به تهیه اطلاعات و مدارک مورد نیاز اقدام و در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ثبت نام کنند.

تا ساعت ۸ صبح امروز (شنبه)۲۴آبان ماه تعداد ۲۸۱ هزار و ۱۵۶ داوطلب نسیت به ثبت نام و تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام کرده اند.

همچنین مشاور ارشد سازمان گفتند : داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ نشده اند ، سه روز فرصت داده می شود تا اقدام لازم را انجام دهند.

آن دسته از کسانی که موفق به ثبت نام نشده اند می توانند در روز دوشنبه مورخ ۳/۱۲/۹۴ به مدت ۳ روز ثبت نام کنند.این تصمیم در راستای مساعدت و همراهی با داوطلبانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام در ازمون نشده اند ، اتخاذ شده است.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده ، اطلاعات ثبت نامی داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۵ و بیست و یکمین  دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور که در تاریخ مقرر در این ازمون ثبت نام کرده اند(۱۶ آذر ماه لغایت ۲۵ آذر ماه)از روز دوشنبه ۳ اسفندماه لغایت چهارشنبه ۵ اسفند ماه روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار می گیرد.

تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ثبت نامی ۹۴ در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ برگزار می شود.

بازدید :
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function cystats_getPostVisitsByID() in /home3/daneshju/public_html/wp-content/themes/daneshju/single.php:29 Stack trace: #0 /home3/daneshju/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /home3/daneshju/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home3/daneshju...') #2 /home3/daneshju/public_html/index.php(17): require('/home3/daneshju...') #3 {main} thrown in /home3/daneshju/public_html/wp-content/themes/daneshju/single.php on line 29