• دانشجوگاه
  • دبیرستان
  • کنکور
  • کاردانی
  • کاردانی به کارشناسی
  • کارشناسی
  • کارشناسی ارشد
  • دکتری
  • اکانت ویژه

کنکور سراسری

کنکور سراسری سال ۱۳۹۵ :

آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ برای پذیرش در دوره های روزانه ، نوبت دوم (شبانه) ،نیمه حضوری ، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی و همچنین داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته های مذکور بر اساس آزمون صورت می پذیرد.برای شرکت در آزمون مذکور و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نام از روز دوشنبه مورخ ۱۹/۱۱/۹۴ شروع می شود و در پایان وقت روز چهارشنبه مورخ ۲۸/۱۱/۹۴ به اتمام می رسد.

لذا داوطلبان می توانند در مهلت تعیین شده بر اساس توضیحات ذیل برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ اقدام نمایند.

نکاتی که داوطلبان باید به آنها باید توجه داشته باشند :
۱-مطالعه کامل دفترچه راهنمای ثبت نام(شماره ۱) در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ (این دفترچه از روز یکشنبه مورخ ۱۸/۱۱/۹۴ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.)

۲-خرید کارت اعتباری ثبت نام از سایت سازمان سنجش کشور www.sanjesh.org

۳-مراجعه به سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها به نشانی : http://dipcode.medu.ir

جهت دریافت کدهای سوابق تحصیلی :

۱-کد سوابق تحصیلی برای دیپلمه های سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۴ و با عنوان رشته های تحصیلی ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی ، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی.

۲-کد سوابق تحصیلی برای دارندگان مدرک پیش دانشگاهی که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال تحصیلی ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۴ اخذ نموده اند.

۳-پرینت کارت شرکت در آزمون ، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان بر اساس برنامه زمانی مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک.

الف) ثبت نام برای شرکت در آزمون:

ثبت نام برای شرکت در آزمون های کلیه دوره های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال ۱۳۹۵ و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از کد رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته های مذکور بر اساس آزمون صورت می پذیرد.

ب)پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری :
داوطلبان جهت خرید کارت اعتباری لازم است که بوسیله کارت های عضو شتاب نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.مبلغ مورد نیاز جهت خرید ۱۸ هزار تومان به عنوان وجه ثبت نام و شرکت در آزمون ، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری باید شماره سریال ۱۲ رقمی را موقع ثبت نام داشته باشید.

چنانچه داوطلب متقاضی شرکت در گروه های آزمایشی دیگر باشد می تواند با پرداخت ۱۸ هزار تومان (خرید کارت) را دریافت کند.همچنین اگر کسی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیر انتفاعی باشد ، می تواند با خرید ۹۲۰۰ تومان اطلاعات کارت اعتباری را دریافت کند.

بازدید :
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function cystats_getPostVisitsByID() in /home3/daneshju/public_html/wp-content/themes/daneshju/single.php:29 Stack trace: #0 /home3/daneshju/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /home3/daneshju/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home3/daneshju...') #2 /home3/daneshju/public_html/index.php(17): require('/home3/daneshju...') #3 {main} thrown in /home3/daneshju/public_html/wp-content/themes/daneshju/single.php on line 29